Business Excellence Intensive w wersji MAX – 2023 – 24

XIV EDYCJA
Business Excellence Intensive
Coaching and Mentoring
w wersji MAX
czyli Maksymalne Tempo wzrostu i rozwoju

Coaching to forma maksymalizacji efektów.

Prowadzący stosuje formę prowokatywną, która oszczędza lata niepotrzebnych zmagań na znajdowanie przyczyn problemów i wyzwań ( w ludzkiej podświadomości )

 


– start :
 7 PAŹDZIERNIKA 2023
Wyłącznie stacjonarnie 

 

Business Excellence
TO PROCES
Całkowite zaangażowanie w ten proces (wykonanie wszystkich ćwiczeń ) pozwala uczestnikom doświadczyć najszybszego tempa
WZROSTU POZIOMU MOCY (ŚWIADOMOŚCI) Przedsiębiorcy

BYĆ PRZEDSIĘBIORCĄ

Business Excellence jest procesem w którym uczę krok po kroku wszystkich KOMPETENCJI , które połączone pozwalają nam  stać się Przedsiębiorcami przed duże P – tworzyć firmy odnoszące największe sukcesy. Fundamentem tych kompetencji jest odpowiedzialność oraz dyscyplina umysłu ( zdolność koncentracji ) oraz emocjonalna odporność na zmiany.


Uprzedzam, że zajęcia są zaawansowane

i bezwzględnie wymagające zaangażowania oraz uczciwości.
Dzięki temu proces jest bardzo efektywny. 

 

 Przywództwo i sztuka tworzenia firm odnoszących prawdziwe, rynkowe sukcesy
w radosny i pozytywny sposób.

Czy biznes jest dla Ciebie radosną przygodą czy cierpieniem ?
Wybór należy do Ciebie !

Bardzo Zaawansowane, 6 – miesięczne INTENSYWNE (new) zajęcia dla Przedsiębiorców (w grupie)

Spraw, aby Twoje biznesowe możliwości stały się rzeczywistością !

XIV Edycja została rozszerzona o rozbudowany moduł dynamicznego skalowania przedsiębiorstw poprzez współpracę z rynkami finansowymi
– czyli zrozumienie roli kapitału w skalowaniu firm.
Po raz pierwszy będę uczył tego, co uczę na zajęciach indywidualnych właścicieli średnich / dużych  firm.  Po raz pierwszy uczestnicy będą musieli zgodnie z sugestią prowadzącego budować relacje z rynkiem finansowym  🙂

 

Według mnie celem tworzenia firm jest osiągnięcie czegoś znaczącego dla społeczeństwa, sprawienie aby pewna grupa osób/firm ( segment rynku ) funkcjonowała znacznie lepiej niż przed powstaniem naszej firmy. I to potrafię pomóc nam zrealizować. Nazywam to zasadą tworzenia firm. Większość biznesów w Polsce jest w stanie walki o przetrwanie, zmagania, cierpienia i braku. To nie jest naturalne i to nie jest normalne. To efekt / skutek pomyłki w postrzeganiu, która doprowadza do tego, że zamiast tworzyć dzieła doskonałe – pragnienie zysku prowadzi do przeciętności. Porzuć wszelkie iluzje o “przyciąganiu” sukcesów. Biznes trzeba stworzyć. To lata oddania, zaangażowania i pracy. Ale Ci, którzy włożą w to i serce i umysł i uwolnią blokady emocjonalne zawsze cieszą się z niezwykłych rezultatów. I ja jestem właśnie za tym abymśmy tworzyli niezwykle inspirujące rezultaty.
Naszą intencją/celem jako Przedsiębiorców – jest nieustannie wejść na wyższy poziom Bycia – tworzenia / działania aby móc dać z siebie światu coraz więcej.  Celem firmy nie jest zarabianie pieniędzy. To jeden z niezbędnych procesów – Twoja firma ma zarabiać jak najwięcej to możliwe. Koniec kropka.
Pieniądze to narzędzie – zasób. Celem firmy jest osiągnąć coś naprawdę wyjątkowego – co jest Twoją intencją osiągnąć w biznesie ? Jak chcesz zmienić jakość życia ludzi / firm ? 

Szybkość zmian i postępu (ilość klientów, zyskowność modelu biznesu, jakość) – zależy wyłącznie od świadomości – od tego KIM JEST PRZEDSIĘBIORCA.
Nie jest możliwe odnoszenie sukcesów w biznesie z umysłem specjalisty, który robi wszystko.
Umysł przedsiębiorcy / świadomość przedsiębiorcy jest czymś więcej niż świadomość pracownika czy managera. Niewiele osób odkrywa tę prawdę, dlatego tak wiele małych firm pozostaje “małych”. Przyczyna nigdy nie jest “na zewnątrz”. To nie rynek jest przyczyną tego co dzieje się w naszym życiu. To my sami jesteśmy kluczem transformacji naszych firm – gdy tylko weźmiemy 100% odpowiedzialności – tworzymy wszystko zgodnie z naszym wyborem.

Business Excellence : Coaching i Mentoring został oparty o doświadczenia najbardziej efektywnych PRZEDSIĘBIORCÓW w historii, zawiera tylko praktyczne, sprawdzone i efektywne strategie działania, całą prawdę o budowaniu firm i zarabianiu pieniędzy w biznesie.
Jest to bardzo efektywny proces, stosowany do tej pory głównie w USA, w miejscu zwanym Doliną Krzemową.
UWAGA!
Proces Business Excellence jest transformujący dla przedsiębiorczej świadomości, jest formą zajęć, które trzeba DOŚWIADCZYĆ.
W historii poprzednich edycji Business Excellence możemy znaleźć wielu przedsiębiorców, którzy odnoszą dziś coraz większe sukcesy i radzą sobie w biznesie bardzo bardzo dobrze ! Powiększyli swoje firmy docierając czasami do kilkusetkrotnie większej ilości klientów niż wcześniej.

To po prostu działa. Gdy tylko zmieniamy NASTAWIENIE do biznesu z fałszu na prawdę – nie tylko doświadczamy ogromnych, mierzalnych efektów finansowych – ale także nasze samopoczucie zmienia się z walki, martwienia się oraz ciągłej kontroli na radość, relaks i spokój. Mimo, że nadal dynamicznie działamy – samo działanie jest dla nas przygodą. Budowanie firm może być dla nas prawdziwym sensem i największą wartością, którą mamy intencję dać światu.

 

Ogólny program zajęć :

Przywództwo- stan wewnętrznej zaradności – odpowiedzialności, samodzielności, dorosłości, dojrzałości, dyscypliny, trzymanie się mocnych stron, delegowanie słabych innym

Strategiczne myślenie i planowanie – umiejętność niezbędna do odniesienia sukcesu w biznesie, która w naszym kraju w przeciwieństwie do Niemiec- jest sztuką nieznaną i większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że efektywność biznesowa oparta jest WYŁĄCZNIE o zdolność racjonalnego, strategicznego myślenia i planowania

Sukces przedsiębiorstwa leży wyłącznie w zdolności WŁAŚCICIELA firmy do pracy nad firmą ( pracy strategicznej, przywódczej ) – nie zaś w firmie. Kasowanie fałszywych przekonań że muszę wszystko zrobiś sama/samemu, ponieważ wiem wszystko najlepiej. Samodzielne robienie wszystkiego jest domeną egoizmu i głupoty – nie zaś mądrości. Jednoosobowe działalności gospodarcze osiągają pułap 300 tys. zł rocznie max. Jeżeli kiedykolwiek jest Twoją intencją dotrzeć do tysięcy klientów – bez efektywnego zespołu będzie to niemożliwe.

Wizjonerstwo.

Dźwignia obfitości- twórczość i kreatywność.

Badania (research) potrzeb rynku oraz prawdziwych potrzeb Klienta. Czym jest prawdziwa JAKOŚĆ oraz czym jest prawdziwe SŁUŻENIE klientom (dodawanie wartości).

Cała prawda o biznesie i kapitalizmie – czyli jak odnaleźć radość z odnoszenia coraz większych sukcesów – z działania i dostarczania wartości dla coraz większej liczby klientów. Pokażę jak odnosić sukcesy w biznesie – aby tego dokonać muszę powiedzieć całą prawdę. Bez względu na to jak bolesną.

Emocjonalne blokady sukcesu w biznesie przedsiębiorcy – wewnętrzny stan zaradności lidera.

MARKETING – cała prawda o marketingu.

Profesjonalne budowanie świadomości marki – w oparciu o mechanizm Archetypów Marki – jedyny sposób na to aby w znaczący sposób wyróżnić swój brand dla określonego klienta docelowego (psychologiczna potrzeba klientów 21 wieku to przejrzeć się w marce jak w lustrze i zobaczyć siebie)

Pozycjonowanie, wyróżnienie firmy na rynku. Budowanie modeli strategicznych oraz modeli biznesowych przedsięwzięć.

Finansowanie, współpraca z inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

Sprzedaż i zmiana modelu sprzedaży na wspierany technologicznie ( dlaczego każdy rynek uległ transformacji )

3 Fundamentalne modele biznesowe wartości dodanej – dlaczego każda firma musi wybrać jeden z trzech i się go trzymać za wszelką cenę.

Budowanie kultury firmy opartej o efektywność – robienie tego co trzeba zrobić – tak jak trzeba to zrobić – we właściwym czasie. Dlaczego kultura firmy jest tak ważna ? Bo jest to forma energii, która podświadomie steruje jakością pracy, gdy właściciela nie ma w pobliżu !

Mechanizmy pomiaru efektywności i wydajności.

Organizacja i zarządzanie ( bycie managerem od a do z )

Budowanie procesów i ich optymalizacja.

oraz wiele wiele innych kwestii (ponad 40 różnych tematów związanych z Byciem Przedsiębiorcami)

 

Dodatkowe efekty, które doświadczają osoby po zajęciach dla Przedsiębiorców :

– najszybsze możliwe tempo wzrostu przedsiębiorstwa – pełna koncentracja na rezultatach

– odblokowanie maksymalnej energii do działania

– większy przypływ mocy twórczej, pojawiające się w postaci nowych kreatywnych pomysłów na rozwój firmy, innowacyjnych rozwiązań produktów i usług

– uwolnienie lęku przed współpracą z ludźmi

– wzrost poczucia własnej wartości przejawiający się podejmowaniem coraz to większych wyzwań, w tym min. rozwój firm z rynków lokalnych na krajowe oraz międzynarodowe.

– uwolnienie poczucia braku i niedostatku wpływa pozytywnie na charakter obsługi klienta z nastawieniem na dawanie, wnoszenie wartości.

– uwolnienie poczucia braku bezpieczeństwa sprawia iż wielu przedsiębiorców przestało pracować w firmie a zaczęło pracować nad firmą zwielokrotniając poprzez to potencjał rozwojowy firmy.

– wzrost odwagi do podejmowania większych decyzji

– pozytywne nastawienie na prowadzenie biznesu

– zrozumienie własnej roli i znaczenia jako przedsiębiorcy dla społeczności lokalnej

– uwolnienie się od sabotowania siebie w kwestiach finansowych

– przedsiębiorca jako przywódca – uwolnienie niecierpliwości, złości – wewnętrzny spokój lidera zdecydowanie poprawia zachowania pracowników- co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi klienta.

– większy komfort własnego samopoczucia, większe zadowolenie ze znaczenia pracy- jaką się wykonuje

– uwolnienie lęku zwiększa w bardzo dużym stopniu zdolności koncentracji oraz pozwala na podejmowanie bardziej strategicznych decyzji biznesowych

– poprawienie się relacji rodzinnych

– łatwiejsza umiejętność komunikowania się z ludźmi

– otwartość na współpracę

– pojawia się chęć i ochota do rozwijania firmy

– uwolnienie umysłu od niepokoju generuje mądre, strategiczne decyzje, które przynoszą korzystne rezultaty

 

FORMA:

Zamknięta grupa osób.
Zajęcia są organizowane w formie zajęć w grupie. Nie są to zajęcia indywidualne.

Spotkania warsztatowe 2 razy w miesiącu, zawsze w Sobotę od 10:00 do 19:00 = w Warszawie (wygodna sala z pełnym cateringiem w bardzo wysokim standardzie)
Proces Mentoringowo-Coachingowy – przesyłanie planów działań oraz rozliczenia  regularnie co tydzień w poniedziałek rano.
Dodatkowo 2 razy w miesiącu odbywają się spotkania wyłącznie online ( trening dyscypliny umysłu / uwalnianie ograniczeń i kasowanie przekonań ).
Każde spotkanie Business Excellence jest nagrywane, materiały wysyłane są po każdym spotkaniu.

WARUNKI:

– Posiadanie własnej firmy
– Akceptacja ceny uczestnictwa w XIV Edycji w zależności od wybranej formy
( cena nie podlega negocjacjom oraz nie ulegnie zmianie w trakcie zajęć ) :
3000 netto (stacjonarne)  / m-sc
( osoby powtarzające Business Excellence zawsze otrzymują -30% )
– Akceptacja formy procesu: 6 miesięcy – Zgłaszamy się na całą edycję.
– Intencja aby przedsiębiorstwo służyło w jak najlepszy sposób w procesie wnoszenia wartości do życia innych ludzi.
Kapitalizm : akceptacja zasady, że każdy przedsiębiorca ma prawo odnosić coraz większe sukcesy oraz doświadczać coraz więcej obfitości bez poczucia winy Akceptacja definicji słowa “Przedsiębiorca” : Osoba odpowiedzialna w 100% za REZULTATY (w tym finansowe). Życie bez wymówek. Działanie w oparciu o planowanie rezultaty. Bez magicznego myślenia. Twardy realizm bez emocji i oszukiwania siebie. Wybór aby proces budowania firmy był oparty o radość i wewnętrzny relaks – nie poprzez walkę, cierpienie i zmaganie.
– Akceptacja tempa nauki oraz pracy


Zgłoszenia i inne informacje 

Poprzez e-mail: biuro@adamkrasowski.pl

Proszę o dokładnie przemyślenie uczestnictwa i udział tylko wtedy, gdy jesteśmy w 100% gotowi na prawdę i pełne zaangażowanie w tworzenie rezultatów.

Zapraszam
WSZYSTKICH, KTÓRZY
WIERZĄ W POTĘŻNĄ MOC IDEI

Każdy z nas ma wewnętrzny potencjał do wielkości.
Nie jesteśmy biernymi obserwatorami naszego losu, ale aktywnymi twórcami naszej rzeczywistości.
Nasza wiara w siebie, nasze przekonanie o sukcesie, nasza determinacja w dążeniu do celu –
to wszystko kształtuje nasze życie i nasze przedsiębiorstwa.
W świecie biznesu, tak jak w każdym innym aspekcie życia, to, co wierzymy, staje się naszą rzeczywistością.
Jeżeli wierzymy, że możemy odnieść sukces, to tak będzie.
Jeśli wierzymy, że nasze przedsięwzięcie przyniesie wartość światu, to tak się stanie.
Przyszłość jest nieznana, ale nie jest to powód do strachu.
To jest nasza szansa, nasze pole do gry. Każdy dzień przynosi nowe możliwości, nowe idee, nowe szanse na sukces.
Wielu z Was może obawiać się przyszłości, ale proszę, abyśmy pamiętali : nasza przyszłość jest w naszych rękach.
Wyzwania, które napotykamy na naszej drodze, nie są przeszkodami, ale szansami na naukę, na rozwój, na stawanie się lepszymi. Wszystko, co robimy, każda decyzja, którą podejmujemy, kształtuje naszą przyszłość.
I właśnie dlatego ważne jest, abyśmy byli otwarci, zdeterminowani i pozytywnie myślący.

Jesteśmy tutaj, aby tworzyć, rozwijać, ulepszać, rosnąć.
Jesteśmy tutaj, aby pokazać światu, co to znaczy BYĆ PRZEDSIĘBIORCĄ.
Jesteśmy tutaj, aby przekształcić naszą WIZJĘ w rzeczywistość – to jest nasza nauka

Zgłoszenia i inne informacje 

Poprzez e-mail: biuro@adamkrasowski.pl

Proszę o dokładnie przemyślenie uczestnictwa i udział tylko wtedy, gdy jesteśmy w 100% gotowi na prawdę i pełne zaangażowanie w tworzenie rezultatów.