Indywidualne / Kontakt

Zaufanie dzięki efektom.

Indywidualne wsparcie dla przedsiębiorców budujących to, co najlepsze.
Doskonałość w biznesie – czyli FIRMA, która JEST tym – co w Tobie najlepsze. Era przeciętnych przedsiębiorstw dobiega końca. Budując biznesy przyszłości już dzisiaj musimy wybrać strategie, które są dostosowane do szybko zmieniającego się tempa ekonomii 21 wieku.
Proces współpracy ze mną jest ultra prosty. Albo efekty są zadawalające, albo nie ma współpracy. Nie mam żadnych umów, które zobowiązują nas do współpracy w długim okresie czasu. Jeżeli wdrażając moje propozycje do Twoich firm zobaczysz wzrosty sprzedaży, nowych klientów, szybciej funkcjonujące przedsiębiorstwo i co najważniejsze – zespoły przestaną polegać na Tobie i staną się efektywne pracując samodzielnie – po prostu współpracę będziemy kontynuować dalej.

W ciągu roku współpracuję maksymalnie z kilkoma osobami, których wspieram w procesie rozwoju przedsiębiorstw.
Wszystkie strategie biznesowe, których uczę są praktyczne, stworzone przez przedsiębiorców i naprawdę działają na świecie w wielu branżach. Nie stosuję żadnych “teoretycznych” modeli, tylko takie, które zarabiają konkretne pieniądze poprzez dostarczanie wartości na określonych rynkach.
Szanuję świat nauki, ale wiele ciekawych teorii biznesu jest tworzonych dla świata, który nie istnieje nigdzie indziej niż w teoretycznym umyśle twórcy.
W biznesie, to rynek czyli klient tworzy markę Twojej firmy.
Właściwie dostarczając wartość ( oferując właściwą cenę w określonej jakości ) dla określonego rynku – możliwości są nieograniczone. (pracując z modelem WARTOŚĆ/JAKOŚĆ/CENA)

Dwie specjalizacje :
Specjalizacja [1] : Świadomość a biznes: Ludzki potencjał i możliwości. Czyli jak budować firmy oraz jaki model przywództwa wybrać aby kształtować :
a) samodzielność
b) odpowiedzialność
c) jedność i szybkość realizacji celów
d) dorosłość bez narzekania i krytykowania
czyli : jaki poziom BYĆ w biznesie trzeba wybrać aby każda osoba w zespole używała na co dzień swoich mocnych stron i potrafiła działać na 100% swoich możliwości.

Specjalizacja [2]: Nowoczesne rozwiązania AI (sztucznej inteligencji) – wprowadzanie INTELIGENTNEGO zarządzania przedsiębiorstwami oraz całkowitej transformacji modeli Sprzedaży i Marketingu na całym świecie ( maksymalne dopasowanie oferty do konsumenta i jego potrzeb – marketing w czasie rzeczywistym ). Modele podejmowania decyzji, które naprawdę działają mają w swoim centrum dobro klienta. Efektywne zarządzanie firmą polega na tym aby w centrum umieścić klienta (zamiast ego przedsiębiorcy).

Posiadam klientów z którymi pracuję już w trybie ciągłym ponad 6 lat.
Gwarantuję całkowitą poufność.
Ze względu na stałą współpracę z najlepszymi ekspertami od bezpieczeństwa firm i osób – posiadam najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do poufnej korespondencji i pracy zdalnej.

Warunkiem indywidualnej współpracy ze mną jest posiadanie przynajmniej jednej firmy, która działa dłużej niż 7 lat i zatrudnia co najmniej 15 osób, o przychodzie rocznym przekraczającym 15 mln zł.

Posiadam zespół zaufanych osób, które mogę polecić do indywidualnej współpracy dla mniejszych firm.

Dla zainteresowanych poproszę o wysłanie informacji kontaktowych i wybranie pory dnia w której najlepiej abym mógł zadzwonić – na adres [email protected]
( Będę także bardzo wdzięczny za określenie branży – ze względu na to, że jestem właścicielem, współwłaścicielem, udziałowcem lub akcjonariuszem mniejszościowym pewnej ilości firm – nie w każdym przypadku mogę podjąć współpracę )