Business Excellence Intensive 2021 – Edycja 12 Online

Szanowni Państwo – osiągnęliśmy limit miejsc na zajęcia.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w przyszłych zajęciach dla przedsiębiorców z Adamem, prosimy o wysłanie wiadomości na : [email protected] 

XII EDYCJA ( Business Excellence Intensive : Coaching and Mentoring ) – start : 9 PAŹDZIERNIKA 2021 – Online

Przywództwo i sztuka tworzenia firm odnoszących prawdziwe, rynkowe sukcesy : w radosny, pozytywny – pełen relaksu sposób. Bez walki, zmagania i cierpienia. Czy biznes jest dla Ciebie radosną przygodą czy cierpieniem ? Wybór należy do Ciebie !  

Bardzo Zaawansowane, 6 – miesięczne INTENSYWNE (new) zajęcia dla Przedsiębiorców Online (w grupie)

Spraw, aby Twoje biznesowe możliwości stały się rzeczywistością !

Szybkość zmian i postępu (ilość klientów, zyskowność modelu biznesu, jakość) – zależy wyłącznie od świadomości – od tego KIM JEST PRZEDSIĘBIORCA.
Nie jest możliwe odnoszenie sukcesów w biznesie z umysłem specjalisty, który robi wszystko.
Umysł przedsiębiorcy / świadomość przedsiębiorcy jest czymś więcej niż świadomość pracownika czy managera. Niewiele osób odkrywa tę prawdę, dlatego tak wiele małych firm pozostaje “małych”. Przyczyna nigdy nie jest “na zewnątrz”. To nie rynek jest przyczyną tego co dzieje się w naszym życiu. To my sami jesteśmy kluczem transformacji naszych firm – gdy tylko weźmiemy 100% odpowiedzialności – tworzymy wszystko zgodnie z naszym wyborem.

Business Coaching i Mentoring został oparty o doświadczenia najbardziej efektywnych PRZEDSIĘBIORCÓW w historii, zawiera tylko praktyczne, sprawdzone i efektywne strategie działania, całą prawdę o budowaniu firm i zarabianiu pieniędzy w biznesie.
Jest to bardzo efektywny proces, stosowany do tej pory głównie w USA, w miejscu zwanym Doliną Krzemową.
UWAGA!
Proces Business Coaching jest transformujący dla przedsiębiorczej świadomości, jest formą zajęć, które trzeba DOŚWIADCZYĆ.
W historii poprzednich edycji Business Coaching and Mentoring możemy znaleźć wielu przedsiębiorców, którzy odnoszą dziś coraz większe sukcesy i radzą sobie w biznesie bardzo bardzo dobrze ! Powiększyli swoje firmy docierając czasami do kilkusetkrotnie większej ilości klientów niż wcześniej.

To po prostu działa. Gdy tylko zmieniamy NASTAWIENIE do biznesu z fałszu na prawdę – nie tylko doświadczamy ogromnych, mierzalnych efektów finansowych – ale także nasze samopoczucie zmienia się z walki, martwienia się oraz ciągłej kontroli na radość, relaks i spokój. Mimo, że nadal dynamicznie działamy – samo działanie jest dla nas przygodą. Budowanie firm może być dla nas prawdziwym sensem i największą wartością, którą mamy intencję dać światu.

 

Ogólny program zajęć :

Przywództwo- stan wewnętrznej zaradności – odpowiedzialności, samodzielności, dorosłości, dojrzałości, dyscypliny, trzymanie się mocnych stron, delegowanie słabych innym

Strategiczne myślenie i planowanie – umiejętność niezbędna do odniesienia sukcesu w biznesie, która w naszym kraju w przeciwieństwie do Niemiec- jest sztuką nieznaną i większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że efektywność biznesowa oparta jest WYŁĄCZNIE o zdolność racjonalnego, strategicznego myślenia i planowania

Sukces przedsiębiorstwa leży wyłącznie w zdolności WŁAŚCICIELA firmy do pracy nad firmą ( pracy strategicznej, przywódczej ) – nie zaś w firmie. Kasowanie fałszywych przekonań że muszę wszystko zrobiś sama/samemu, ponieważ wiem wszystko najlepiej. Samodzielne robienie wszystkiego jest domeną egoizmu i głupoty – nie zaś mądrości. Jednoosobowe działalności gospodarcze osiągają pułap 300 tys. zł rocznie max. Jeżeli kiedykolwiek jest Twoją intencją dotrzeć do tysięcy klientów – bez efektywnego zespołu będzie to niemożliwe.

Wizjonerstwo.

Dźwignia obfitości- twórczość i kreatywność.

Badania (research) potrzeb rynku oraz prawdziwych potrzeb Klienta. Czym jest prawdziwa JAKOŚĆ oraz czym jest prawdziwe SŁUŻENIE klientom (dodawanie wartości).

Cała prawda o biznesie i kapitalizmie – czyli jak odnaleźć radość z odnoszenia coraz większych sukcesów – z działania i dostarczania wartości dla coraz większej liczby klientów. Pokażę jak odnosić sukcesy w biznesie – aby tego dokonać muszę powiedzieć całą prawdę. Bez względu na to jak bolesną.

Emocjonalne blokady sukcesu w biznesie przedsiębiorcy – wewnętrzny stan zaradności lidera.

MARKETING – cała prawda o marketingu.

Profesjonalne budowanie świadomości marki – w oparciu o mechanizm Archetypów Marki – jedyny sposób na to aby w znaczący sposób wyróżnić swój brand dla określonego klienta docelowego (psychologiczna potrzeba klientów 21 wieku to przejrzeć się w marce jak w lustrze i zobaczyć siebie)

Pozycjonowanie, wyróżnienie firmy na rynku. Budowanie modeli strategicznych oraz modeli biznesowych przedsięwzięć.

Finansowanie, współpraca z inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

Sprzedaż i zmiana modelu sprzedaży na wspierany technologicznie ( dlaczego każdy rynek uległ transformacji )

3 Fundamentalne modele biznesowe wartości dodanej – dlaczego każda firma musi wybrać jeden z trzech i się go trzymać za wszelką cenę.

Budowanie kultury firmy opartej o efektywność – robienie tego co trzeba zrobić – tak jak trzeba to zrobić – we właściwym czasie. Dlaczego kultura firmy jest tak ważna ? Bo jest to forma energii, która podświadomie steruje jakością pracy, gdy właściciela nie ma w pobliżu !

Mechanizmy pomiaru efektywności i wydajności.

Organizacja i zarządzanie ( bycie managerem od a do z )

Budowanie procesów i ich optymalizacja.

oraz wiele wiele innych kwestii (ponad 40 różnych tematów związanych z Byciem Przedsiębiorcami)

 

Dodatkowe efekty, które doświadczają osoby po zajęciach dla Przedsiębiorców :

– najszybsze możliwe tempo wzrostu przedsiębiorstwa – pełna koncentracja na rezultatach

– odblokowanie maksymalnej energii do działania

– większy przypływ mocy twórczej, pojawiające się w postaci nowych kreatywnych pomysłów na rozwój firmy, innowacyjnych rozwiązań produktów i usług

– uwolnienie lęku przed współpracą z ludźmi

– wzrost poczucia własnej wartości przejawiający się podejmowaniem coraz to większych wyzwań, w tym min. rozwój firm z rynków lokalnych na krajowe oraz międzynarodowe.

– uwolnienie poczucia braku i niedostatku wpływa pozytywnie na charakter obsługi klienta z nastawieniem na dawanie, wnoszenie wartości.

– uwolnienie poczucia braku bezpieczeństwa sprawia iż wielu przedsiębiorców przestało pracować w firmie a zaczęło pracować nad firmą zwielokrotniając poprzez to potencjał rozwojowy firmy.

– wzrost odwagi do podejmowania większych decyzji

– pozytywne nastawienie na prowadzenie biznesu

– zrozumienie własnej roli i znaczenia jako przedsiębiorcy dla społeczności lokalnej

– uwolnienie się od sabotowania siebie w kwestiach finansowych

– przedsiębiorca jako przywódca – uwolnienie niecierpliwości, złości – wewnętrzny spokój lidera zdecydowanie poprawia zachowania pracowników- co bezpośrednio przekłada się na jakość obsługi klienta.

– większy komfort własnego samopoczucia, większe zadowolenie ze znaczenia pracy- jaką się wykonuje

– uwolnienie lęku zwiększa w bardzo dużym stopniu zdolności koncentracji oraz pozwala na podejmowanie bardziej strategicznych decyzji biznesowych

– poprawienie się relacji rodzinnych

– łatwiejsza umiejętność komunikowania się z ludźmi

– otwartość na współpracę

– pojawia się chęć i ochota do rozwijania firmy

– uwolnienie umysłu od niepokoju generuje mądre, strategiczne decyzje, które przynoszą korzystne rezultaty

 

FORMA:

Zamknięta grupa osób.
Zajęcia są organizowane w formie zajęć w grupie. Nie są to zajęcia indywidualne. 

Spotkania warsztatowe 2 razy w miesiącu, zawsze w Sobotę od 10:00 do 18:30 oraz w każdy poniedziałek od godziny 19.00 do 21.00 

Każde spotkanie Business coachingu jest nagrywane, materiały wysyłane są po każdym spotkaniu.

Proces Mentoringowo-Coachingowy – przesyłanie planów działań oraz rozliczenia  regularnie co tydzień w poniedziałek rano ( dla chętnych )

 

WARUNKI:

– Posiadanie własnej firmy
– Akceptacja formy procesu: 6 miesięcy
– Intencja aby przedsiębiorstwo służyło w jak najlepszy sposób w procesie wnoszenia wartości do życia innych ludzi.
Kapitalizm : akceptacja zasady, że każdy przedsiębiorca ma prawo odnosić coraz większe sukcesy oraz doświadczać coraz więcej obfitości bez poczucia winy Akceptacja definicji słowa “Przedsiębiorca” : Osoba odpowiedzialna w 100% za REZULTATY (w tym finansowe). Życie bez wymówek. Działanie w oparciu o planowanie rezultaty. Bez magicznego myślenia. Twardy realizm bez emocji i oszukiwania siebie. 
– Akceptacja tempa nauki oraz pracy


Zgłoszenia i inne informacje : 

Poprzez e-mail: [email protected]

Ściśle ograniczona ilość mieść – decyduje kolejność zgłoszeń.
Proszę też o dokładnie przemyślenie uczestnictwa i udział tylko wtedy, gdy jesteśmy w 100% gotowi na prawdę i pełne zaangażowanie w tworzenie rezultatów.