Indywidualne / Kontakt

Jeżeli Twoja firma ma naprawdę na celu dostarczyć wartość do jak największej części rynku i zrobić to najszybciej i najbardziej dynamicznie jak to możliwe.

Jeżeli Twoja firma wierzy w innowację oraz trzyma się zasad doskonałości ( najwyższej jakości ) z której pochodzą owoce największej obfitości w biznesach 21 wieku.

Jeżeli Twoją decyzją jest zrobić wszystko co w Twojej mocy aby wszystkie Twoje biznesy osiągnęły maksymalną możliwą wartość.

Najnowocześniejsze i najbardziej sprawdzone narzędzia budowania oraz dynamicznego rozwoju biznesu przeznaczone wyłącznie dla właścicieli/twórców firm.

Rozsądek, radykalna prawda i pełna akceptacja rzeczywistości w służbie dynamicznego wzrostu.

Cały wymiar przywództwa jako jedynej roli odpowiedzialnej za wzrost i rozwój biznesu.

Warunki indywidualnej współpracy:

– nie mniej niż 5 lat doświadczenia w biznesie

– zatrudnianie co najmniej 10 osób

– przychód roczny przekraczający 20 mln zł

– uczciwość, otwartość na prawdę, bez względu jak bardzo jest bolesna dla ego (tylko konfrontacja z rzeczywistością i prawdą jest fundamentem dynamicznego wzrostu w biznesie)

Zapewniam 100% bezwzględną uczciwość i poufność. Kontakt bezpośredni dla osób zainteresowanych bezpośrednią, indywidualną współpracą :
[email protected]

Dla chętnych aby uczestniczyć w zajęciach w grupie :
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zajęć XII EDYCJI – Intensywnej – BUSINESS EXCELLENCE Coaching and Mentoring – BC&M, które startują we Wrześniu 2021 w WARSZAWIE (link
( Nowy, bardziej dynamiczny i intensywny – bardzo zaawansowany program zajęć )