Indywidualne / Kontakt

EFEKTY.
Specjalizacja: Tworzenie najlepszych firm. Bez kompromisów w jakości – bez kompromisów w dostarczaniu wartości dla świata.
W mojej biznesowej drodze przeszedłem wszystkie etapy. W tym momencie znajduję się pomiędzy światem tworzenia firm a byciu inwestorem inwestującym w przedsiębiorców tworzących firmy. Odkryłem w sobie ogromny talent, unikalną zdolność bycia mentorem przedsiębiorców – ale tylko takich, którzy wymagają od siebie najwięcej. Takich osób, które stawiają sobie wysoko poprzeczki i potrzebują stale rozpisywać konkretne plany działania i cele pośrednie do swoich wizji. Osoby przedsiębiorcze z którymi pracuje wiedzą, że muszą otaczać się ludźmi najlepszymi – lepszymi od siebie. Tworząc zespoły, które samodzielnie i odpowiedzialnie będą realizować nawet najtrudniejsze zadania – bez potrzeby ciągłego nadzoru. Potrzebują głosu rozsądku i radykalnej prawdy.
Abyś mogła / mógł wzrastać najszybciej – brać na siebie coraz więcej odpowiedzialności i odnosić coraz większe sukcesy – ktoś musi pokazać Ci Twoje słabe strony – wprost.  Zapewne poza inwestorami nie spotkamy nikogo kto nie boi się mówić przedsiębiorcom prawdy. Prawie wszyscy się boją – stąd przedsiębiorcy są notorycznie narażeni na to, że ich wszyscy doradcy unikają najtrudniejszej i najbardziej bolesnej prawdy. Co znacząco spowalnia wzrost bardzo wielu firm.

Jeżeli Twoja firma ma naprawdę na celu dostarczyć wartość do jak największej części rynku i zrobić to najszybciej i najbardziej dynamicznie jak to możliwe.

Jeżeli Twoja firma wierzy w innowację oraz trzyma się zasad doskonałości ( najwyższej jakości ) z której pochodzą owoce największej obfitości w biznesach 21 wieku.

Jeżeli Twoją decyzją jest zrobić wszystko co w Twojej mocy aby wszystkie Twoje biznesy osiągnęły maksymalną możliwą wartość.

Najnowocześniejsze i najbardziej sprawdzone narzędzia budowania oraz dynamicznego rozwoju biznesu przeznaczone wyłącznie dla właścicieli/twórców firm.

Rozsądek, radykalna prawda i pełna akceptacja rzeczywistości w służbie dynamicznego wzrostu.

Cały wymiar przywództwa jako jedynej roli odpowiedzialnej za wzrost i rozwój biznesu.

Warunki indywidualnej współpracy:

– nie mniej niż 5 lat doświadczenia w biznesie

– zatrudnianie co najmniej 10 osób

– przychód roczny przekraczający 20 mln zł

– uczciwość, otwartość na prawdę, bez względu jak bardzo jest bolesna dla ego (tylko konfrontacja z rzeczywistością i prawdą jest fundamentem dynamicznego wzrostu w biznesie)
Zapewniam 100% bezwzględną lojalność oraz uczciwość i poufność. Kontakt bezpośredni dla osób zainteresowanych bezpośrednią, indywidualną współpracą :
[email protected]
( Będę także bardzo wdzięczny za określenie branży – ze względu na to, że jestem właścicielem, współwłaścicielem, udziałowcem lub akcjonariuszem pewnej ilości firm – nie w każdym przypadku mogę podjąć współpracę )

Dla chętnych aby uczestniczyć w zajęciach w grupie :
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zajęć XI EDYCJI BUSINESS COACHING AND MENTORING – BC&M, które startują w PAŹDZIERNIKU 2020 w WARSZAWIE (link

Należę do grona najbardziej wymagających i najtrudniejszych doradców – ale jednocześnie proces, który stworzyłem przynosi fenomenalne efekty. Moją rolą nie jest słuchanie smutnych historii – tylko praktyczne współtworzenie rozwiązań. Przedsiębiorczość to tworzenie przyszłości – a praca ma służyć temu abyśmy STAWALI SIĘ NAJLEPSZYMI JACY MOŻEMY BYĆ. Aby proces był efektywny – otrzymuję pełne prawo do mówienia prawdy wprost. Oczywiście wszystko co przedstawię będzie oparte o rozsądne i logiczne uzasadnienie 🙂
Moim zadaniem jest pilnować aby w Twoim umyśle zawsze na pierwszym miejscu znajdowała się Twoja wizja realizacji celu – różnicy pomiędzy tym co jest – co doświadczasz – a tym co naprawdę można zrealizować i doświadczyć.