Indywidualne

Główne cele współpracy : 
A. Zbuduj model biznesu, który naprawdę zarabia pieniądze i maksymalnie wzrasta na wartości ( moją specjalizacją – mocną stroną jest bezpieczne i szybkie skalowanie przedsiębiorstw – poprzez wzmocnienie tych elementów, które są kluczowe dla osiągania zysku i eliminację tych obszarów, które stanowią blokady “przepływu” energii/pracy/talentu/efektywności. Pokażę Ci – jak Twoje ego filtruje prawdę – wytłumaczę dlaczego nie chcemy widzieć tego co jest oczywiste.
B.Zmień sposób w jakim budujesz relacje z ludźmi. Niech Twoja osoba poprzez To Kim Jesteś inspiruje w ludziach to co najlepsze. Mam ogromne jak na Polskę doświadczenie efektywnego rozwiązywania skomplikowanych “konfliktów” i bardzo trudnych sytuacji biznesowych.
C. Uzyskaj najwyższe możliwe tempo wzrostu (Twojego i Twojej firmy) bez ani grama wewnętrznego stresu (bez wysiłku, zmagania i cierpienia )
D. Wybierz całkowitą wolność emocjonalną i przestań reagować na świat zewnętrzny ( wewnętrzny spokój bez względu na okoliczności ).
E. Przestań popełniać błędy poprzez fałszywy sposób myślenia, postrzegania i nieprawdziwe przekonania.
F. Otwórz się na prawdę o Inteligencji Technologicznej i zrozum jak każdy biznes ulegnie całkowitej transformacji przed 2026 rokiem. Sztuczna Inteligencja i jej zastosowania. Predykcja, analiza danych kontekstowych, rozwiązania decyzyjne.

1. Warunki indywidualnej współpracy – długoterminowej ( min. 1 rok ).
90% procent osób z którymi współpracuję pochodzi z rekomendacji – za co bardzo dziękuję.
Pracuję w modelu – za efekt/udziały lub czas. 

Aby uzyskać najlepszy efekt synergii, preferuję współpracę z osobami, którzy

– posiadają nie mniej niż 8 lat doświadczenia w biznesie (praktycznego)

– zatrudniają co najmniej 20 osób

– osiągają przychód roczny przekraczający 30 mln zł

– są uczciwi ( uczciwie zarabiają pieniądze i płacą podatki), otwarci na prawdę, bez względu jak bardzo jest bolesna dla ego (tylko konfrontacja z rzeczywistością i prawdą jest fundamentem dynamicznego wzrostu w biznesie)

Zapewniam 100% bezwzględną uczciwość i poufność.
Kontakt bezpośredni dla osób zainteresowanych bezpośrednią, indywidualną współpracą. Umówmy się na początek na niezobowiązującą wstępną rozmowę :
mail@adamkrasowski.com

UWAGA : Bardzo bardzo dziękuję za ogromne zainteresowanie ! 
Informuję, że do końca 2021 limit na spotkania indywidualne został przeze mnie osiągnięty.
Przyjmuję zapisy na 2022 i 2023 rok.
Zanim napiszesz – odpowiedz sobie na to pytanie :
czy chcesz mieć przez rok kogoś, kto wyciska z Ciebie max nie oszczędzając Cię w żadnym temacie jeżeli chodzi o mówienie Ci prawdy ?